celopera19

novinky

zákazník

Kamenná prodejna

FRbikes.cz shop
Suchovrbenské nám. 2724/7
České Budějovice, 370 06
FRbikes.cz - mapa

20.11.
2018

Norco Range A3 2018 650b - TEST

 

Projeli jsme enduro Norco Range a ukázalo se, že si tenhle kanadskej dřevorubec nechá hodně líbit!

 

Univerzální, přizpůsobivé a odolné.

Takhle popisují přímo kanadšťí výrobci svůj produkt v kategorii enduro a nelze jim vyvracet ani jeden z aspektů.
Už při prvním vybalení z krabice je vám jasné, že zde se na nějaké velké gramaření nehrálo, vše působí bytelně a odolně, bez žádných přehnaných serepetiček, zkrátka kolo připravené na pořádné trápení v náročném terénu jako je jeho domovský North Shore.

 

Do kopce se samozdřejmě nejedná už z podstaty kola o žádnou raketu, ale posaz na kole je příjemný a při zachování rozumného tempa vás Range v pohodě doveze až na jakýkoli kopec. Vrchařské schopnosti nevybočují z standartu dané kategorie.

A co cesta dolů? Páááááni, tady je Range doma! Máme pod sebu kolo na pomezí endura a freeridu, žravý, sebevědomý, ale zároveň hravý. Těžký traily z kopce, ale i pořádný skoky tam všude se Range cítí skvěle. Zadní stavba je aktivní a žehlý, 170mm vidlice dodává na jistotě ( u modelů 2019 bude 180mm!). Range je výborný skokan a by byl jistě skvělou volbou i do bikeparků. I když se jedná o nejlevnější model v nabídce (63 990Kč), odpružení i komponenty fungovali víc než uspokojivě.
 

 

Pro jezdce, kteří tráví více času na lehčích trailech, v trailcentrech a na dlouhých vyjížďkách bychom doporučili spíš se poohlédnout po univerzálnějším modelu Norco Sight.

Range 27.5" je v podtatě freeride, který vzhledem k tomu, jak jede dolů, safra dobře stoupá. Velký kopce, náročný traily, bikeparky, skoky, posouvání limitů, pro jezdce, který toto vyhledává bude Range skvělou volbou!

 

Už se těšíme až projedeme verzi 29er se 170mm v předu a 150mm vzadu. Norco Range A1 29 2019 je objednán a v průběhu zimy ho budete moci omknout u i u nás na krámě.

 

Pro kompletní nabídku klikněte na www.norco.com a v pravém horním rohu na českou vlaječku, pak uvidíte všechny v ČR dostupné modely i s cenami v korunách.

 

Tester Bob v akci.

 

 

 

                 

nahoru
TOPlist